12:02 | يكشنبه 24 شهريور 1398
Research Analysis Debriefing Day

برچسب:

سیل لرستان
احیاء صندوق اشتغال مناطق سیل‌زده ضروری است
پایگاه خبری راد: معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، احیای صندوق اشتغال مناطق سیل‌زده را ضروری دانست.
دلیل سیل لرستان چیست؟
پایگاه خبری راد: عضو هیأت علمی پژوهشکده حفاظت خاک و آبخیزداری با اشاره به اینکه از ۴ تا ۱۳ فروردین حوضه کشکان لرستان، ۲۹۰ میلیمتر بارش دریافت کرد، گفت: در لرستان تداوم بارش باعث تشدید ویرانی سیل شد.
راه ارتباطی 88 روستای لرستان همچنان قطع است
پایگاه خبری راد: روستای سیلزده لرستان درگیر مشکلات و مسائلی از جمله خاموشی و تخریب راهها هستند با وجود آنکه خیلی از مشکلات برطرف شده آب و غذای کافی به مردم این منطقه رسیده و در اختیارشان هست اما هنوز مشکلات عمرانی دارند.
هیچ شهر سیل‌زده‌ای بدون آب نیست
پایگاه خبری راد: معاون راهبری و نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: طی روزهای اخیر حدود حدود ۸ میلیون نفر از جمعیت شهری و روستایی ساکن در ۱۲۰ شهر و ۸۰۰ روستا با آثار ناشی از سیل مواجه بودند که با تلاش‌های انجام شده، در حال حاضر هیچ شهری بدون آب نیست.
جزئیات خبر خوش دولت برای ساکنان منطقه «سعدی» شیراز
پایگاه خبری راد: نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان این که وضعیت شیراز یکی، دو روز بعد از حادثه سیل "دروازه‌ قرآن" به حالت عادی برگشت گفت که نباید به خاطر برخی گلایه‌ها انسجام و همدلی بین دولت و ملت را در حادثه سیل اخیر تحت الشعاع قرار دهیم.
دبی آب سیل لرستان می‌توانست خسارات بیشتری را وارد کند
پایگاه خبری راد: رئیس مرکز حراست وزارت جهاد کشاورزی گفت: مصوبه پرداخت غرامت سیل باعث تحمیل خسارت زیادی به آبزی‌پروران لرستانی می‌شود.
صفحه قبل | صفحه بعد