00:01 | سه شنبه 4 تير 1398
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: مقرر شده دولت در سال جاری بخشی از بدهی‌های خود به نظام بانکی را از طریق اوراق بدهی پرداخت کند که این امر باعث تقویت بنیه مالی بانک‌ها می‌شود.
دلار و یورو چند؟
پایگاه خبری راد: نرخ ارز در بانک‌ها و صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نسبت به روز گذشته با اندکی کاهش همراه است.
ساختمان نظام بانکی فروریختنی نیست
پایگاه خبری راد: مدیرعامل بانک صادرات ایران با اشاره به اینکه ساختمان نظام بانکی فروریختنی نیست، اما به تعمیرات و اصلاحاتی نیاز دارد گفت: اقدام برای اصلاح نظام بانکی نیازمند شهامت است مانند جراحی درد و خون‌ریزی دارد، اما باید تحمل‌کنیم. برای اینکه درد قابل‌تحمل باشد، باید جامعه این را بپذیرد و لازم است ما زمینه‌های فرهنگی را مهیا کنیم و ببینیم که جامعه چقدر آمادگی پذیرش اصلاح سیاست‌های مالی را دارد.
جامعه فارغ التحصیلان بهترین مدل کسب و کارهای دانش بنیان
پایگاه خبری راد: نایب رئیس اتاق تعاون ایران معتقد است: جامعه فارغ التحصیلان دانشگاهی بهترین گزینه برای راه‌اندازی کسب و کارهای دانش‌بنیان است.
پرداخت بخشی از بدهی‌های دولت به بانک‌ها از طریق اوراق بدهی
پایگاه خبری راد: رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: مقرر شده دولت در سال جاری بخشی از بدهی‌های خود به نظام بانکی را از طریق اوراق بدهی پرداخت کند که این امر باعث تقویت بنیه مالی بانک‌ها می‌شود.
بانک‌ها "کارت ملی قدیمی" را نمی‌پذیرند
پایگاه خبری راد: برخی شعب بانکی از امروز کارت‌های ملی قدیمی را برای انجام عملیات بانکی نمی‌پذیرند و مشتریان فاقد کارت ملی هوشمند باید کارت ملی قدیمی به همراه رسید ثبت‌نام کارت هوشمند خود را به همراه داشته باشند.
همتی: با اجرایی شدن طرح ملی مسکن شاهد کنترل بازار مسکن خواهیم بود
پایگاه خبری راد: رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به ارائه طرح ملی مسکن از سوی دولت بیان کرد: ان‌شاءالله با اجرایی شدن این طرح و پشتیبانی سیستم بانکی کشور شاهد کنترل قیمت مسکن خواهیم بود.
آخرین وضعیت مطالبات معوق بانک ملی
پایگاه خبری راد: مدیرعامل بانک ملی ایران از بهبود وضعیت مطالبات معوق (MPL) این بانک در سال گذشته خبر داد.
اموال مازاد خود را تا پایان امسال بفروشید
پایگاه خبری راد: بانک‌ها از سوی مجلس شورای اسلامی به فروش اموال مازاد خود مکلف هستند و وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز بانک‌های دولتی را ملزم کرده است که تا پایان سال جاری برنامه فروش اموال مازاد خود را به سرانجام برسانند.
شرایط پرداخت وام ۹ درصدی ساخت خانه اعلام شد
پایگاه خبری راد: مدیر امور اعتباری بانک مسکن نحوه پرداخت تسهیلات ارزان قیمت ساخت مسکن در بافت فرسوده به سازنده‌ها را اعلام کرد.
رشد اقتصادی آمریکا کاهش خواهد یافت
پایگاه خبری راد: بزرگ‌ترین بانک آمریکایی پیش بینی کرد رشد اقتصادی آمریکا به یک درصد کاهش یابد.
جدیدترین اخبار