00:48 | شنبه 31 فروردين 1398
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: به نظر می‌رسد که مرورگر اینترنتی سامسونگ در آینده‌ای نزدیک قادر است نسخه موبایلی گوگل کروم را شکست دهد.
گوشی 5G ارزان قیمت هواوی در راه است
پایگاه خبری راد: شرکت هواوی به تازگی اعلام کرده است که به زودی از یک گوشی هوشمند مجهز به فناوری شبکه 5G رونمایی می‌کند.
سری گلکسی A سامسونگ؛ پرفروش‌تر از حد انتظار!
پایگاه خبری راد: به نظر می‌رسد که سری گلکسی A سامسونگ بسیار بهتر و بیشتر از حد تصور تحلیلگران، توانسته است به فروش موفقیت آمیزی دست یابد.
چگونه افراد را بدون بلاک کردن، در اینستاگرام حذف کنیم؟
پایگاه خبری راد: این گزارش به کاربران اینستاگرام آموزش می‌دهد چگونه بدون نیاز به بلاک (مسدود) کردن افراد، آنها را از فهرست دنبال کنندگان حساب کاربری خود خارج کنند.
مرورگر اینترنتی سامسونگ گوی رقابت را از گوگل می‌رباید
پایگاه خبری راد: به نظر می‌رسد که مرورگر اینترنتی سامسونگ در آینده‌ای نزدیک قادر است نسخه موبایلی گوگل کروم را شکست دهد.
نفوذ پیامک‌های تبلیغاتی به سیستم هشدار در بحران!
پایگاه خبری راد: در حالی که استفاده از سرویس ارسال پیامک اضطراری تنها برای شرایط بحرانی طراحی شده است، ظاهرا برخی از اپراتورها تخلف کرده و مسیر ارسال پیامک‌های تبلیغاتی را از این سرویس باز کرده بودند.
سامسونگ دو گوشی میان‌رده جدید معرفی کرد
پایگاه خبری راد: سامسونگ به تازگی دو گوشی میان رده جدید از سری گلکسی A را معرفی کرده است که برخی از قابلیت‌های گوشی‌های پرچمدار را نیز دارا هستند.
ارائه آخرین یافته‌های حوزه مهندسی مخابرات نوری بیسیم در یک رویداد بین‌المللی
پایگاه خبری راد: "دومین کنفرانس بین‌المللی مخابرات نوری بیسیم غرب آسیا (OWC) "، هفتم و هشتم اردیبهشت ماه امسال به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
تشریح برنامه‌های مرکز آموزش‌های مهارتی دانشگاه رازی
پایگاه خبری راد: معاون پژوهش‌وفناوری دانشگاه رازی گفت: بنا داریم ظرف سه تا پنج سال آینده با توجه به نیاز بازار تربیت هزار برنامه‌نویس حرفه‌ای را در مرکز مهارت‌آموزی این دانشگاه داشته باشیم.
گوشی‌های تاشو هنوز نیامده، به مشکل خوردند!
پایگاه خبری راد: به نظر می‌رسد که صفحه نمایش تعدادی از گوشی‌های تاشو و انعطاف پذیر سامسونگ با مشکل مواجه شده است.
آیفون ارزان‌قیمت جدیدی در راه است!
پایگاه خبری راد: گفته می‌شود اپل تا سال ۲۰۲۰ میلادی از یک گوشی جدید ارزان قیمت ۴.۷ اینچی که طراحی آن شباهت زیادی به آیفون ۸ دارد، رونمایی خواهد کرد.
جدیدترین اخبار