23:51 | دوشنبه 3 تير 1398
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: به نظر می‌رسد که مایکروسافت اجازه استفاده از برخی از سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های توسعه داده شده توسط سایر شرکت‌ها را به کارمندانش نمی‌دهد.
آمریکا هواوی را قلع و قمع می‌کند؟
پایگاه خبری راد: به نظر می‌رسد که دولت آمریکا تصمیم گرفته تمام زیرساخت‌های مخابراتی و ارتباطی این کشور را از تجهیزات چینی شرکت هواوی بی نیاز کند.
مایکروسافت برای کارمندانش خط و نشان کشید
پایگاه خبری راد: به نظر می‌رسد که مایکروسافت اجازه استفاده از برخی از سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های توسعه داده شده توسط سایر شرکت‌ها را به کارمندانش نمی‌دهد.
نوکیا برای بهبود امنیت‌ سایبری گوشی‌هایش چه می‌کند؟
پایگاه خبری راد: به تازگی شرکت اچ ام دی گلوبال اعلام کرده است که سرورهای اطلاعاتی گوشی‌های نوکیا را تحت تاثیر مسائل امنیتی به فنلاند منتقل و جابجا کرده است.
کدام دستگاه‌ها همکاری نکردند؟
پایگاه خبری راد: ارزیابی نوبت پنجم خدمات الکترونیکی در حالی انجام شد که برخی از دستگاه‌ها از همکاری در این ارزیابی خودداری کردند.
صدای پای یک گوشی مقرون‌به‌صرفه مجهز به شبکه 5G می‌آید
پایگاه خبری راد: آمارها حاکیست که ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده همچون بیت کوین در ترکیه و منطقه آمریکای لاتین از محبوبیت بیش‌تری برخوردار شده‌اند.
نرخ تورم کشورهای شرق آسیا چه قدر است؟
پایگاه خبری راد: آمارهای رسمی بیانگر کاهش نرخ تورم در کشورهای شرق آسیا هستند.
تحولات قریب‌الوقوع فضای مجازی چیست؟
پایگاه خبری راد: فعالیت در فضای مجازی در ایران از گذشته تا امروز کش و قوس‌های زیادی داشته و هر از چند گاهی اخبار و سخنانی به نقل از مسوولان و سیاست‌گذاران در این حوزه به گوش می‌رسد که در سرنوشت فضای مجازی تاثیرگذار است.
صدای پای یک گوشی مقرون‌به‌صرفه مجهز به شبکه 5G می‌آید
پایگاه خبری راد: به نظر می‌رسد که سامسونگ در حال توسعه یک مدل جدید گوشی هوشمند مجهز به فناوری شبکه 5G است که گلکسی A90 نام دارد.
دلیلی برای قطع همکاری با هواوی نمی‌بینیم!
پایگاه خبری راد: مجارستان به تازگی اعلام کرده است که دلیل قاطع و مستندات کافی برای قطع همکاری با هواوی برای توسعه زیرساخت‌های لازم برای شبکه نسل پنجم اینترنت 5G در این کشور نداریم، بنابراین به نظر می‌رسد که مجوز فعالیت این شرکت چینی را صادر خواهیم کرد.
پرکاربردترین سرویس‌های پست‌الکترونیک در جهان کدامند؟
پایگاه خبری راد: آمارها از پرکاربردترین و محبوب‌ترین سرویس‌های پست الکترونیک جهان در نخستین ماه از سال جاری میلادی خبر می‌دهد که در صدر آنها نام سرویس اپل آیفون، جیمیل و یاهو به چشم می‌خورد.
جدیدترین اخبار