00:59 | شنبه 31 فروردين 1398
Research Analysis Debriefing Day
پایگاه خبری راد: پک‌ها و بسته‌بندی‌های پشت‌طوسی پیتزا، ساندویچ و شیرینی، کاغذهای سه بار بازیافت‌شده‌ای هستند که اغلب استاندارد مؤسسه استاندارد و وزارت بهداشت را نیز ندارند و حامل انواع آلودگی‌ها و بیماری‌ها هستند.
افزایش اضطراب و خودآسیبی در بین دانش‌آموزان انگلیسی
پایگاه خبری راد: بیش از ۸۰ درصد از معلمان انگلیسی اعلام کرده‌اند که به دنبال افزایش گزارش‌هایی مربوط به تشدید اضطراب، خود آسیبی و حتی موارد خودکشی میان دانش‌آموزان و با حمایت ناکافی مدارس، وضعیت سلامت روان دانش‌آموزان انگلیسی طی دو سال گذشته وخیم‌تر شده است.
تبعیض‌های درمانی میان دختران و پسران در آمریکا
پایگاه خبری راد: این باور عمومی که پسرها در ابراز درد جسمی خوددارتر بوده و دختران احساسات خود را بیشتر بیان می‌کنند، باعث شده آمریکایی‌ها در مقوله درمان دچار تبعیض جنسیتی شده و غالبا شدت درد فیزیکی را در دختران کمتر از پسران جدی می‌گیرند.
سرو پیتزا در کاغذهای ۳ بار بازیافت‌شده!
پایگاه خبری راد: پک‌ها و بسته‌بندی‌های پشت‌طوسی پیتزا، ساندویچ و شیرینی، کاغذهای سه بار بازیافت‌شده‌ای هستند که اغلب استاندارد مؤسسه استاندارد و وزارت بهداشت را نیز ندارند و حامل انواع آلودگی‌ها و بیماری‌ها هستند.
انتقاد نماینده گلپایگان از عدم توجه به آثار تاریخی روستای کوچری
پایگاه خبری راد: نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که آثار تاریخی و کتیبه‌ها و سنگ نگاره‌های با قدمت بیش از ۶ تا ۷ هزار ساله با آب گیری کامل سد کوچ‌ری به آب خواهند رفت بیان کرد: متأسفانه وزارت نیرو و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در حفظ و نگهداری این آثار علیرغم پیگیری‌های انجام شده کوتاهی و تعلل کرده است.
یوسفی: اکنون وضعیت در اهواز تحت کنترل است
پایگاه خبری راد: نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که در حوزه مسائل آب باید از نظر کارشناسان بهره برد و از سیاسی کاری باید پرهیز کرد گفت: علت سیل بارش است ولی علت تخریب‌ها سوء مدیریت‌های است که طی ۲۰ سال اخیر در حوزه آب اتفاق افتاده است. اکنون وضعیت در اهواز تحت کنترل است.
بازداشت زمین‌خواران ۱۰۰ میلیاردی در کرج
پایگاه خبری راد: رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: عاملان زمین‌خواری که پس از تصاحب املاک بلاصاحب و با جعل اسناد، این زمین‌ها را به قیمت ۱۰۰ میلیارد ریال به فروش رسانده بودند، توسط کارآگاهان پلیس البرز دستگیر شدند.
هشدار هواشناسی در مورد طغیان رودخانه‌ها طی امروز و فردا
پایگاه خبری راد: سازمان هواشناسی کشور طی اخطاریه‌ای اعلام کرد که امروز و فردا (۲۴ و ۲۵ فروردین) در نیمه شرقی کشور احتمال آبگرفتگی معابر و سیلابی‌شدن مسیل‌ها وجود دارد.
به مسئولیت خود واقفیم
پایگاه خبری راد: به دنبال وقوع سیل اخیر در چند استان ایران که منجر به خسارات قابل توجه جانی و مالی شد بسیاری از گروه‌های اجتماعی و اقتصادی تلاش کرده‌اند در این حوزه مسئولیت‌های خود را پیگیری کنند که بنگاه‌های اقتصادی و بخش خصوصی داخلی نیز جزئی از این مجموعه هستند.
مخالفت آمریکا با تغییر حق رای کشورها در صندوق بین المللی پول
پایگاه خبری راد: آمریکا با افزایش سهم برخی کشورها از تامین مالی صندوق بین‌المللی پول مخالفت کرد.
نحوه اخذ مالیات‌ از مودیان سیل‌زده اعلام شد
پایگاه خبری راد: نحوه مالیات‌ستانی از مودیان استان‌های سیل‌زده گلستان، مازندران و فارس اعلام شد.
جدیدترین اخبار