چیت پابجی موبایل برای شبیه ساز 2021 (باکیفیت) حرفه ای

چیت پابجی موبایل برای شبیه ساز 2021 (باکیفیت) حرفه ای
نوع فایل
zip
حجم فایل
55mb
نویسنده
تاریخ انتشار
10 دسامبر 2020
دسته بندی
تعداد بازدید
5382 بازدید
170,000 تومان 55,000 تومان68٪ تخفیف
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

چیت پابجی موبایل برای شبیه ساز 2021 (باکیفیت)

 

چرا چیت پابجی دانلود کنیم ؟ چیت پابجی موبایل برای شبیه خوب چه نوع چیتی است ؟ ما کمک میکنیم چیت قویی دانلود کنید و بدون قطع شدن با قدرت شما به رتبه اول برسیدو..

 

امکانات چیت

 1. اپدیت خودکار
 2. بدون قطعی
 3. سازگاری با تمامی فصل ها
 4. aimbot hack
 5. wall hack
 6. speed hack
 7. gun hack
 8. anti ban
 9. انتی بن
 10. زد ریپورت
 11. نمایش خون دشمن
 12. نمایش وسایل در خانه ها
 13. نمایش انواع تفنگ
 14. شلیک بدون لگد زدن
 15. نمایش نام کربری دشمنان
 16. نمایش دشمنان بر روی نقشه
 17. نمایش ربات های موجود در بازی
 18. نمایش وسایل نقلیه موتور ماشین قایق و ..
 19. در ادامه بخوانید …

 

یک چیت پابجی موبایل برای شبیه ساز خوب باید در تمامی مواقع شمارا یاری کند از شکت شما جلوگیری کند و سعی کند به شمارا چیتر نشان ندهد در صورتی که شماره پروپلیر نشان میدهد بازیکنان از روزهای دسترسی زودهنگام از چیت پابجی استفاده می کنند و این یک مسئله بزرگ برای توسعه دهندگان است

زیرا آنها سعی می کنند انصاف و تعادل را برای همه بازیکنان در نبرد رویال آنلاین حفظ کنند. علی رغم اینکه سالها به بازیکنانی که از چارچوب ممنوعیت کاری خارج شده اند ضربه زده است ، هنوز هم احساس می شود که تقلب های PUBG به این زودی ها از بین نمی روند.

این مشکل بار دیگر در اواخر سال 2019 آشکار شد ، زمانی که شخصیت مشهور YouTube YouTube ، Dr Disrespect هنگام بازی ، توسط یک هکر کشته شد ، که منجر به حذف نصب بازی و شروع یکی از تبلیغات تجاری خود برای طرفداران خود شد.

در حالی که Doc دقیقاً از گفته های خود عقب نمانده است ، اما نشان دهنده مقیاس موضوع چیت پابجی است که همچنان پیش روی بازی است.
وقتی صحبت از چیت پابجی می شود ، دو نوع هک وجود دارد که بسیار رایج است ، هک های هدف و هک های سریع.

هر دو کاملاً قابل توضیح است :

 1.  یکی باعث می شود با سرعت بالایی نقشه را دور بزنید و با سرعت زیاد به سمت بازیکان حریف حرکت کنید
 2.  در حالی که دیگری به طور خودکار مطمئن می شود که گلوله های شما همیشه به سمت حریف می روند. و به سر انها بر خورد میکند و همیشه به اصطلاح هد شات میشوند

تعدادی ترفندهای ظریف تر وجود دارد که معمولاً به این واضح نیستند.

هدف ها در چیت پابجی

aimbots و چیت پابجی موبایل برای شبیه ساز آنها کنترل هدف بازیکنان را به دست می گیرند و به طور خودکار آن را به سمت حریفان می کشند. از این طریق می توان به چندین روش سو استفاده کرد. واضح ترین نکته این است که هر گلوله ای که شلیک می کند و دارای یک دید نسبت به بازیکن دیگری است ، مورد اصابت قرار می گیرد و این توضیحی است که چرا به نظر می رسد بازیکنان دیگر می توانند ضربات شگفت آور هد شات از راه دور را بزنند.

برخی از چیت های هدف نیز خودکار می شوند ، بنابراین اگر چیت تشخیص دهد که به سمت حریف شلیک بدون مانعی دارد به طور خودکار شلیک می شود. این اساساً یک چیت پابجی خودکار است ، اگر حتی خیلی به شخصی که این چیت را اجرا می کند نزدیک شوید احتمالاً می میرید.

هک سرعت در پابجی موبایل برای شبیه ساز

هک سرعت در چیت پابجی برای شبیه ساز  گاهی اوقات می توان شاهد آن بسیار سرگرم کننده بود. آنها معمولاً به بازیکن سرعت زیادی می دهند ، بدین معنی که می توانند در عرض چند ثانیه از یک طرف نقشه به طرف دیگر بروند. کشتن آنها را تقریباً غیرممکن می کند زیرا ممکن است در وسط پوچینکی باشند قبل از اینکه گلوله ای به سمت آنها در گاتکا شلیک کنید ، و به این معنی است که آنها فقط می توانند بدوند و هر بازیکنی را که می بینند بکشند.

چیت پابجی

تقریباً تمام سلاح های موجود در پابجی دارای نوعی لگد هستند و انتظار می رود با اجرای یک تأخیر کوتاه بین عکس ها ، نحوه کنترل آن یا تنظیم مجدد بازیافت را یاد بگیرید. با این حال ، برخی از افراد تصمیم می گیرند اسکریپت ها یا ماکروهایی را که به طور خودکار روند بازگشت را مدیریت می کنند ، بارگیری کنند. این بدان معنی است که تنها کاری که آنها باید انجام دهند این است که دکمه آتش را فشار دهند و نیازی نیست که ماوس خود را تنظیم کنند تا حساب لگد را بگیرد

زیرا اسکریپت همه کار را برای آنها انجام می دهد و هر عکس دقیقاً به همان مکانی که می خواهند می رود. این کاملاً هک هدف نیست زیرا در هدف قفل نمی شود ، اما در مبارزات به بازیکنان یک مزیت بزرگ می بخشد. متأسفانه تشخیص آنها کاملاً دشوار است ، زیرا این فقط کسی است که در آن مهارت لگد اسلحه تسلط داشته است.

وال هک در چیت پابجی موبایل

هک های وال اساساً به چیتر های پابجی اجازه می دهد بازیکنان دیگر را از طریق دیوار ببینند یا عناصر UI اضافی را برای نشان دادن موقعیت بازیکنان اضافه کنند. رایج ترین نسخه ها در صورت نزدیک بودن بازیکنان ، یا اسکلت آنها ، به چیتر ها نشان می دهد. این بدان معناست که چیتر ها موقعیت بازیکنان را در آن طرف نقشه نمی بینند .

اما می توانند با استفاده از اطلاعات به نفع خود ، بازیکنان بی اعتمادی را که فکر می کنند پنهان هستند ، کاهش دهند. اگر یک چیتر باهوش باشد ، می تواند از چیت دیواری استفاده کند و هنوز شناسایی نشده باقی بماند

بقیه امکانات چیت پابجی موبایل برای کامپیوتر

تعداد زیادی چیت پابجی موبایل دیگر وجود دارد ، یا مواردی که ما در گذشته دیده ایم. غارت سریع یکی از موارد رایج است که به بازیکنان امکان می دهد تا هر چیزی را که در یک قطعه غنیمت قرار دارد بردارند و به طور خودکار وسایل مورد نیاز خود را در عرض یک ثانیه تجهیز کنند. مسلماً این چندان مفید نیست ، زیرا بیشتر بازیکنان ماهر به هر حال می توانند این کار را با تکنیک غارت کردن انجام دهند.

برخی از بازیکنان همچنین ادعا کرده اند که دارای سوئیچ های تاخیر کار هستند ، که برای ایجاد بازیکنان دیگر در بازی تأخیر ایجاد می شود و به هکر مزیت می بخشد ، اما باید بگوییم که هرگز شاهد استفاده واقعی از آنها نبوده ایم. برخی از هک ها نیز وجود دارد که به بازیکنان امکان می دهد از وسایل نقلیه پرنده ای که با سرعت بالایی حرکت می کنند استفاده کنند .

یک تقلب شگفت انگیز که به بازیکنان اجازه می دهد بازوهای قابل ارتقا داشته باشند تا بدن آنها هنوز پوشیده باشد اما می توانند به آسمان برسند و هنوز شلیک کنند. اگرچه به نظر می رسد که آن یکی در دوره های اخیر ناپدید شده است.

در ادامه چیت پابجی موبایل برای شبیه ساز

جالب است بدانتید که بیشتر کاربران پابجی موبایل در ایران هستند.

و شما برای و همه دوستان یک موضوع مهم این استکه در پابجی موبایل برتر باشید و صاحب مقام جهانی باشید تا خود را به دوستان گیمر حرفه ای معرفی کنید .

یکی از روش های دریافت رتبه در بین بازکنان پابجی داشتن یک چیت پابجی برای هدشات کردن تمام انها چه در بتل رویال است چه در روم ها و …  .

شما به راحتی با در اخیار داشتن یک چیت مناسب میتوانید در بین دوستان پرو پلیر شناخته شوید .

یک چیت پابجی موبایل خوب باید در تمامی مواقع شمارا یاری کند از شکت شما جلوگیری کند و سعی کند به شمارا چیتر نشان ندهد در صورتی که شماره پروپلیر نشان میدهد.

پابجی بازی محبوب در بین همه ایرانی هاست که تقریبا در هر مجلسی که بنشینیم بحثی از ان وجود دارد و به وسط میاید و باعث میشود که ما این بازی را هر روز انجام دهیم تا در ان خبره شویم و حرفی برای گفتن داشته باشیم و بتوانیم تمامی دوستان خود را بکشیم و خود را پرو پلیر معرفی کنیم که بسیار مهم است.

سلام دوستان امروز من یک متن از نکات و نکات محرمانه پابجی موبایل اماده کرده ام ، در این ویدیو به شما می گویم که چگونه در یک روز به یک بازی کن حرفه ای تبدیل شوید. این مطلب بسیار بسیار ویژه برای آن دسته از بازیکنانی که در این بازی تازه وارد هستند و می خواهند بازیکن حرفه ای شوند و درجه بازی کنی خود را افزایش دهند.

کنترل ها

برای رشد در رشته خود ، باید به جنبه مکانیکی بازی اهمیت یکسانی بدهد. تصور عمومی این است که تنظیمات کنترل پنجه از نظر تنظیمات انگشت شست دارای یک برتری است.
با این حال ، بازیکنانی مانند Jonathan و Viper در تنظیمات انگشت شست بازی می کنند که این روند را شکستند. امروزه تعدادی از بازیکنان حرفه ای پابجی موبایل نیاز به تغییر ژیروسکوپ را احساس کرده اند که به شما امکان می دهد اسپری های دوربرد خود را بهتر کنترل کنید.

اگر می خواهید حرفه ای شوید ، تسلط بر ژیروسکوپ باید در لیست مهم شما باشد.

نقش های تعریف شده

مهم است که به خاطر داشته باشید که چیت پابجی موبایل یک بازی نبرد رویال چند نفره است ، بنابراین موفقیت زیادی نیز به عملکرد تیم شما بستگی دارد. در ایجاد “ما” ، ادغام همه گروه های مختلف بسیار مهم است.

یک تیم باید یک نقش مشخص برای خود تعیین کند – Assaulter ، Supporter ، Leader و یک تیرانداز. نگرش باید به صورت طولانی مدت پرورش یابد و تیم های خوب در حالی که رفتار اشتباه در جوانه را تحمل می کنند ، نگرش خوب را تشویق و پاداش می دهند.

یک اشتباه رایج که بسیاری از بازیکنان در حال ظهور مرتکب می شوند این است که آنها بیش از حد برای کشتن طمع دارند. کشتن مهم است ، اما زنده ماندن بسیار مهمتر است. بنابراین ابتدا وضعیت را با سر واضح ارزیابی کنید ، دشمنان خود را قبل از عجله پیش بینی کنید. و با داشتن یک چیت مناسب هم زنده بمانید و هم بکشید .

استفاده از دود و نارنجک

یک بازیکن و پیلر حرفه ای باید بداند که حداکثر پتانسیل را از برنامه های خود دارد. نارنجک ها روش خوبی برای ناک اوت کردن مخالفان شما هستند بدون اینکه خود را در معرض دید قرار دهید. اگر نزدیک به یکدیگر باشند ، می تواند کل تیم را از بین ببرد. چیت پابجی به شما کمک میکند .

در حالی که فشار دادن و رها کردن فوری ایمن ترین راه برای پرتاب نارنجک خنک کننده در پابجی است ، نگه داشتن آن برای حدود 3 ثانیه پس از کشیدن سنجاق ، واکنش دشمنان را نسبت به نارنجک بسیار سخت تر خواهد کرد.

از طرف دیگر ، استفاده از نارنجک های دودی برای جلوگیری از دید مخالفان هنگام احیای هم تیمی یا غارت جعبه ، ترجیح دارد.

چند وسیله نقلیه بردارید

داشتن چندین ماشین مزیت بزرگی را به همراه دارد. با چرخاندن در دو وسیله نقلیه مختلف می توانید خطر پاشیده شدن توسط مخالفان یا کشته شدن در اثر انفجار اتومبیل را از بین ببرید. اگر منطقه انتهایی در یک میدان باز باشد ، می توانید با ساختن پوششی برای خود ، لاستیک ها را پاپ کرده و از خودروها به نفع خود استفاده کنید.

لیست وسایل نقلیه پابجی

باگی – حمل 2 نفر

UAZ (سقف دار) – 4 را حمل می کند

UAZ (بدون سقف) – 4 را حمل می کند

Sidecar Motorcycle حمل می کند3 نفر را

موتور سیکلت – حمل 2

داچیا 1300 – 4 را حمل می کند

PG-117 (قایق) – حامل 5 است

پناه گرفتن

نکته مهم دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که هرگز بیش از حد خود را قبول نکنید و موقعیت خود را برملا نکنید. در حالت TPP ، بازیکنان 360 درجه دید پیدا می کنند و استفاده کامل از آن مهم است.

در حالی که آشکارا عجله می کنید ، بدانید که حریفان شما برتری TPP نسبت به شما دارند و به راحتی می توانند شما را زمین بزنند. بنابراین قبل از اینکه درگیر شوید ، مانند درخت یا سنگ از پوشش خوبی استفاده کنید.

فقط در یک تکه چمن یا بوته دراز نکشید ، زیرا می توانید به راحتی هدف قرار بگیرید. خزیدن در بازی های دیرهنگام مانند دو حلقه گذشته مفید می شود.

بازی را بدانید و بشناسید

نقش یک در بازی رهبر (IGL) هنگام بازی در یک بازی چند نفره بسیار مهم می شود. او باید در مورد محل افت ، چرخش ، زمان جنگیدن یا عقب نشینی تماس بگیرد.

یک رهبر در واقع کسی است که باتجربه تر است و انتظار می رود تماس های او دقیق باشد. با بسته شدن دایره ، او باید تصمیم بگیرد که بسته به شرایط بازی مرکز را نگه دارد یا لبه دایره را بازی کند.

اجتماعی باشید

بازی پابجی موبایل با دوستانتان سرگرم کننده است. بنابراین برای رشد در این زمینه مهم این است که با بازیکنان باتجربه کنار بیایید و با بازی در کنار آنها از کتاب آنها برگ بیرون بیاورید حتی با  داشتن چیت پابجی .

ببین و یاد بگیر

بازیکنان حرفه ای دیگر را هنگام پخش جریانی تماشا کنید. این یکی از بهترین روش ها برای بهتر شدن در بازی و چیت پابجی است. گیم پلی بازی Mortal را بخاطر توانایی خود در حفظ آرامش در لحظات تند و تیز نگه داشتن اعصاب خود ، ScoutOP برای دست زدن به جنون تمام اسلحه ها و Daljitsk برای یادگیری تیراندازی تماشا کنید.

اگر تمایل به داشت چیت هایی با قایلیت های توضیح داده شده دارید میتوانید وارد سایت راید فایل شوید و از انجا اقدام به خرید چیت کنید و مطمعن باشید که یکی از چیت های قویی دنیا بدون قطعی و با اپدیت خودکار و با کیفیت نسیب شما خواهد شد.

و تا الان حتما متوجه این موضوع شده اید که داشن یک چیت پابجی چقدر میتواند به شما به دست اوردن یک رتبه خود در بین بازیکنان دنیا و ایران و حتی دوستان خودتان کمکتان کند این یک تضمین برای پرو پلیر و بازکین حرفه ای شناخته شدن نیز هست که باید به ان اهمیت دهید و به دنبال خرید ان باشید .

داشتن چیت پابجی بساز مفید است در ان شک و تردید نداشته باشید .

 اموزش چند بخش از بازی پابجی موبایل

ورود خود را عاقلانه انتخاب کنید: برای ورود به سیستم PUBG Mobile می توانید به عنوان مهمان بازی کنید ، از Facebook یا Twitter استفاده کنید. Facebook یا Twitter به این معنی است که شما باید به حساب خود متصل شوید ، اما پس از آن می توانید داده های خود را همگام سازی کنید ، بنابراین می توانید بدون از دست دادن پیشرفت خود ، به تلفن یا رایانه لوحی دیگری بروید.

تلفن خود را آماده کنید: PUBG Mobile یک بازی طلبکارانه است و تلفن شما باید در بهترین حالت خود باشد. هر آنچه را که نیازی به آن ندارید بردارید ، تمام برنامه های دیگری را که ممکن است در پس زمینه اجرا کنید ترک کنید. برای بهترین تجربه ، صرفه جویی در مصرف باتری را خاموش کنید ، محافظ داده را خاموش کنید ، حالت شب را خاموش کنید. همچنین ممکن است بخواهید روشنایی خودکار را خاموش کنید – ممکن است در طول بازی بازی را کم نور کند تا نتوانید خیلی خوب ببینید. روشن تر = بهتر.

 شبکه خود را آماده کنید: کارهای زیادی در اینجا نمی توانید انجام دهید ، اما برای یک تجربه بدون تاخیر ، شما نیاز به اتصال خوبی با سرورهای PUBG دارید. شبکه تلفن همراه اغلب از سرعت متغیری برخوردار است بنابراین در همه حال WI-Fi است. سرعت شبکه خود را با استفاده از چیزی مانند Speed-test آزمایش کنید و از تلاش برای پخش هنگامی که شخص دیگری محتوای 4K را پخش می کند خودداری کنید. WI-Fi خانگی من 5 میلی ثانیه گزارش می دهد و این عالی است

   راهنمای خرید:
 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.