01:49 | شنبه 31 فروردين 1398
Research Analysis Debriefing Day
از تاریخ: تا تاریخ:
ورود سازمان مدیریت بحران به موضوع هجوم ملخ‌ها
پایگاه خبری راد: رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از ورود این سازمان به پدیده هجوم ملخ‌ها به استان‌های جنوبی کشور خبر داد.
افزایش اضطراب و خودآسیبی در بین دانش‌آموزان انگلیسی
پایگاه خبری راد: بیش از ۸۰ درصد از معلمان انگلیسی اعلام کرده‌اند که به دنبال افزایش گزارش‌هایی مربوط به تشدید اضطراب، خود آسیبی و حتی موارد خودکشی میان دانش‌آموزان و با حمایت ناکافی مدارس، وضعیت سلامت روان دانش‌آموزان انگلیسی طی دو سال گذشته وخیم‌تر شده است.
تبعیض‌های درمانی میان دختران و پسران در آمریکا
پایگاه خبری راد: این باور عمومی که پسرها در ابراز درد جسمی خوددارتر بوده و دختران احساسات خود را بیشتر بیان می‌کنند، باعث شده آمریکایی‌ها در مقوله درمان دچار تبعیض جنسیتی شده و غالبا شدت درد فیزیکی را در دختران کمتر از پسران جدی می‌گیرند.
کاهش ۷۶.۶ درصدی تولید مینی‌بوس و میدل‌باس در اسفند ۹۷
پایگاه خبری راد: طبق آمار اعلام شده از سوی انجمن خودروسازی، تولید خودرو در مدل مینی‌بوس و میدل‌باس کاهش ۷۶.۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۶، داشته است. این در حالی است به جز دو شرکت عقاب‌افشان و ایران‌خودرو دیزل هیچ تولیدی در زمینه این نوع خودروها نداشته‌اند.
قیمت دلار دارای حباب است
پایگاه خبری راد: بانگ انگلیسی "استاندارد چارترد" در گزارشی تحلیلی نوشت قیمت فعلی دلار دارای حباب است.
ثروتمندترین افراد ژاپنی
پایگاه خبری راد: ثروتمندترین فرد ژاپنی حدود ۲۵ میلیارد دلار ثروت دارد.
منطقه صنعتی مشترک ایران و آذربایجان احداث می‌شود
پایگاه خبری راد: نشست مشترک وزیر صنعت و معدن و تجارت کشورمان با وزیر اقتصاد آذربایجان با توجه به روابط رو به توسعه دوطرف، بر ایجاد یک منطقه صنعتی مشترک و سرمایه گذاری گمرکی و صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، معدنی و تجهیزات صنعتی تاکید و توافق شد.
واکنش راه‌آهن به مشکل پیش‌آمده در یکی از قطارهای حومه‌ای تهران - قم
پایگاه خبری راد: مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با مشکلات به‌وجود آمده طی سفر روز گذشته یک قطار حومه‌ای در مسیر تهران - قم توضیحاتی را ارائه کرد.
افت ۸۵ درصدی تولید کامیون در اسفند ۹۷
پایگاه خبری راد: تولید کامیون در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ به ۲۴۸ دستگاه رسیده که نشانگر افت ۸۵ درصدی تولید این محصول در داخل است. این در حالی است که از شرکت‌های فعال در زمینه تولید کامیون، در اسفند ماه سال گذشته، سه شرکت رشد تولید صفر درصدی، پنج شرکت افت تولید ۱۰۰ درصدی و سایرین نیز افت بیش از ۸۰ درصدی تولید داشته‌اند.
هشدار جهادکشاورزی فارس در خصوص حمله ملخ
پایگاه خبری راد: سازمان جهادکشاورزی استان فارس به کشاورزان، دامپروران و زنبورداران فعال در این استان درخصوص خطر هجوم ملخ هشداری جدی داد.
صفحه قبل123456789...26242625صفحه بعد