37 ترفند آموزش پابجی موبایل (حرفه ای) 2020-2021

آموزش پابجی موبایل

چرا باید نکات پابجی موبایل را بدانیم ؟ نکات برتر پابجی موبایل چیست؟ راد فایل با فراهم کردن مهم ترین نکات پابجی موبایل برای شما شرایط پرو پلیر شدن را فراهم نموده.

برای خرید چیت پابجی برای پابجی موبایل بر روی این لینک کلیک کنید.

نوحه نصب پابجی موبایل

ورود خود را عاقلانه انتخاب کنید: برای ورود به سیستم پابجی موبایل می توانید به عنوان مهمان بازی کنید ، از Facebook یا Twitter استفاده کنید. Facebook یا Twitter به این معنی است که شما باید به حساب خود متصل شوید ، اما پس از آن می توانید داده های خود را همگام سازی کنید ، بنابراین می توانید بدون از دست دادن پیشرفت خود ، به تلفن یا رایانه لوحی دیگری بروید.

تلفن خود را آماده کنید: پابجی موبایل یک بازی طلبکارانه است و تلفن شما باید در بهترین حالت خود باشد. هر آنچه را که نیازی به آن ندارید بردارید ، تمام برنامه های دیگری را که ممکن است در پس زمینه اجرا کنید ترک کنید. برای بهترین تجربه ، صرفه جویی در مصرف باتری را خاموش کنید ، محافظ داده را خاموش کنید ، حالت شب را خاموش کنید. همچنین ممکن است بخواهید روشنایی خودکار را خاموش کنید – ممکن است در طول بازی صفحه را کم نور کند بنابراین نمی توانید خیلی خوب ببینید. روشن تر = بهتر.

شبکه خود را آماده کنید: کارهای زیادی در اینجا نمی توانید انجام دهید ، اما برای یک تجربه بدون تاخیر ، شما نیاز به اتصال خوبی با سرورهای پابجی موبایل دارید. شبکه تلفن همراه اغلب از سرعت متغیری برخوردار است بنابراین در همه حال Wi-Fi است. سرعت شبکه خود را با استفاده از مواردی نظیر Speedtest (فروشگاه برنامه اپل ، Google Play) آزمایش کنید و از تلاش برای بازی در هنگام پخش جریانی محتوای 4K توسط شخص خودداری کنید.

هدفون خود را به هم متصل کنید: پابجی موبایل صدای عالی دارد و اغلب بلندگوهای تلفن شما این کار را انجام نمی دهند. هدفون خود را برای یک تجربه جذاب تر وصل کنید – همچنین به شما کمک می کند تا به دشمن نزدیک شوید.

 

به لابی پابجی موبایل خوش امدید

وقتی بازی را شروع می کنید ، در لابی بارگیری می کنید که می توانید طیف وسیعی از تنظیمات را تغییر دهید ، نوع بازی خود را انتخاب کنید ، دوستان خود را سازماندهی کنید ، پاداش بگیرید و موجودی خود را مدیریت کنید.

نحوه تنظیم نرخ فریم: روی دکمه تنظیمات در نوار پایین سمت راست و سپس Graphics ضربه بزنید. در اینجا نرخ فریم را پیدا خواهید کرد. اگر همه چیز به نظر متلاطم است ، ممکن است بخواهید کم را انتخاب کنید. اگر تلفن قدرتمندی دارید ، بالا را امتحان کنید.

نحوه تنظیم سطح گرافیک: هنگام ورود به سیستم از شما خواسته می شود ، اما می توانید سطح گرافیک پابجی موبایل را نیز تنظیم کنید تا جزئیات را مدیریت کنید. بالاتر همانطور که بیشتر می بینید بهتر است ، اما این می تواند بر عملکرد تأثیر منفی بگذارد. یک بازی با این نرخ فریم داشته باشید و اگر بازی به نرمی اجرا می شود ، آن را تنظیم کنید – اما باید پینگ را نیز زیر نظر داشته باشید تا مطمئن شوید تاخیر سرور نیست. یک گزینه خودکار / متعادل نیز وجود دارد – این بازی را روان نگه می دارد و تنظیمات را برای شما تنظیم می کند.

Engage mode HDR: باز هم این گزینه در قسمت گرافیک است ، اگرچه صادقانه بگویم تفاوت زیادی در هنگام درگیری مشاهده نکرده ایم.

محتوای مورد نیاز خود را بارگیری کنید: هنگام شروع بازی ، همه مطالب بارگیری نمی شوند. برای بهتر کردن کارها ، وقت بگذارید تا همه موارد دیگر را بارگیری کنید تا وقتی می خواهید بازی تأخیری در بازی ایجاد نکنید. به قسمت تنظیمات بروید و در پایین منو “بارگیری ها” را پیدا خواهید کرد. در اینجا می توانید عناصر بازی را که بارگیری می کنند شروع ، مکث یا بررسی کنید.

نحوه تنظیم شبکه هدف: روی دکمه تنظیمات در گوشه پایین سمت راست و سپس Scope ضربه بزنید. در اینجا می توانید رنگ خط کش را تغییر دهید.

فعال کردن تغییر سریع دامنه: شما می توانید گزینه ای برای تغییر سریع دامنه بین سلاح های بازی داشته باشید. اگر شما همیشه می توانستید این کار را در فهرست موجودی انجام دهید ، اگر به قسمت تنظیمات> دامنه بروید ، گزینه “تغییر سریع دامنه” را مشاهده خواهید کرد. با این کار یک شیر یک دکمه ای برای تغییر دامنه به شما می دهد. این بدان معناست که شما می توانید برای مثال ، آن دامنه 6 برابری را از اسلحه تک تیرانداز خود به سرعت و به آسانی منتقل کنید.

روشن / خاموش کردن Aim Assist: چقدر سخت می خواهید بازی انجام شود؟ اگر عموماً راه درست را نشان می دهید ، Aim Assist به شما کمک می کند تا به هدف برسید. در تنظیمات> پایه است.

برای کمک به هدف از ژیروسکوپ موجود در تلفن خود استفاده کنید: اگر تلفن شما دارای ژیروسکوپ است ، می توانید برای حرکت دادن نمای خود در بازی از حرکت استفاده کنید. بهترین گزینه این است که وقتی در محدوده کار هستید یا از مناظر دیدنی های سلاح خود استفاده می کنید به هدف کمک می کند – بنابراین می توانید تلفن را به جای استفاده از جوی استیک حرکت دهید. وقتی مجبور باشید سریع واکنش نشان دهید ، می تواند بسیار سریعتر و طبیعی باشد. وارد تنظیمات> basic> ژیروسکوپ شوید و گزینه مورد نظر را پیدا خواهید کرد.

نکته برتر: این تنظیمات بازی در بالا در حین بازی قابل تغییر است ، بنابراین اگر نتایج را دوست ندارید می توانید پرواز را روشن کرده و تغییر دهید. با این وجود تغییر سطح گرافیک نیاز به راه اندازی مجدد بازی دارد.

پابجی موبایل

نحوه تهیه لباس شخصیت شما: شما از لباس زیر شروع می کنید ، اما می توانید لباس موجودی خود را جمع کنید. شما می توانید لباس را با پول واقعی در فروشگاه خریداری کنید ، یا می توانید هنگام بازی با کسب BP و باز کردن جعبه ها قفل لباس را باز کنید. بعضی از لباس ها موقتی است ، بعضی دیگر را باید نگه داری کنید. در بازی همیشه لباس هایی وجود دارد که هنگام بازی می توانید آنها را تحویل بگیرید.

خاموش کردن گپ یا تنظیم میزان صدای میکروفون: پابجی موبایل یک کانال صوتی درون بازی ارائه می دهد که دارای کنترل هایی برای خاموش کردن میکروفون یا بلندگو برای صدا یا تنظیم سطح است. در تنظیمات> صدا ، کنترل ها را پیدا خواهید کرد. اگر نمی خواهید به برخی از احمقهای احمق گوش دهید ، فقط آن را خاموش کنید. هنگامی که بازی را شروع کردید ، می توانید میکروفون خود را روشن یا خاموش کنید و همچنین صدای بازیکنان دیگر را بگیرید. از نسخه 6 ، می توانید یک بازیکن خاص را ساکت کنید ، اما نمی توانید چت متنی را برای تیم خود خاموش کنید.

کنترل ها را تغییر دهید: این یک بزرگ است. پابجی موبایل کنترل های مختلفی را برای پا و وسایل نقلیه ارائه می دهد و می توانید هر دو را تنظیم کنید. وارد تنظیمات> کنترل ها یا تنظیمات> وسایل نقلیه شوید و گزینه های پیش فرض را پیدا خواهید کرد.

تغییر اندازه یا مکان کنترل ها: بله ، شما همچنین می توانید UI درون بازی را سفارشی کنید. در قسمت کنترل های بالا ، گزینه “شخصی سازی” وجود دارد. در اینجا می توانید طرح های مختلفی را تنظیم کنید ، با قابلیت تغییر شفافیت آیکون ها ، اندازه و مکان متناسب با تنظیمات دلخواه خود. فقط قبل از شروع حرکت آنها را کمی بازی کنید.

تنظیمات کنترل و حساسیت را در cloud ذخیره کنید: می توانید تغییرات خود را در cloud ذخیره کنید ، به این معنی که می توانید آنها را در دستگاه دیگری بارگیری کرده و اعمال کنید. هنگام تغییر طرح کنترل ها ، گزینه های ذخیره و یک دکمه تنظیمات در کنار آن مشاهده خواهید کرد. اینجاست که گزینه های ابری را پیدا خواهید کرد. برای حساسیت ، گزینه “بارگذاری در ابر” را در پایین صفحه تنظیمات پیدا خواهید کرد.

تفنگ ساچمه ای / تیر انداز / اسلحه را در حالت شلیک تنظیم کنید: می توانید انتخاب کنید که برخی از سلاح ها را روی شیر نمایشگر شلیک کنید یا در حال رها کردن. ممکن است متوجه شوید که هنگامی که ضربه می زنید هدف شما کمی حرکت می کند ، تنظیم برای آزاد کردن به معنای ثابت بودن نقطه هدف است. با این حال ، هنگامی که در مشکل هستید ، برای اقدام سریع اسلحه تفریحی کمتر است.

حالت های بازی پابجی موبایل

تعداد روشهای بازی پابجی موبایل به طور فزاینده ای وجود دارد که با هر بروزرسانی رویکرد جدیدی را به همراه می آورد. در حالی که بازی Classic ثابت باقی مانده است ، حالت Arcade انواع خاصی از بازی ها را دارد ، در حالی که EvoGround یا Evo گزینه های جدیدی دارد ، اکنون به Arena و PlayLab تقسیم شده است که حالت های چند نفره و بازی های آزمایشی بیشتری مانند Arcade را پوشش می دهد.

در اینجا خلاصه ای از حالت های بازی فعلی در پابجی موبایل آورده شده است. همه چیز در اینجا از طریق دکمه زیر دکمه شروع قابل دسترسی است – در اینجاست که نوع بازی را که می خواهید بازی کنید و نحوه پیکربندی آن را انجام می دهید.

نحوه انتخاب سرور منطقه خود: در زیر دکمه بزرگ شروع ، یک جعبه برای تنظیم نوع بازی خود ، از جمله سرور دارید. انتخاب سرور در “تنظیمات” در پایین صفحه تنظیمات بازی است. اگر می خواهید از سرورهای آمریکای شمالی از جای دیگری بازی کنید ، ممکن است فقط یک تجربه لگی داشته باشید ، بنابراین پینگ را بررسی کنید ، به دنبال یک تعداد کم خوب مانند 20ms هستید.

نقشه دیگری را انتخاب کنید: از نسخه 10 به بعد چهار نقشه وجود دارد – Erangel ، Miramir ، Sanhok و Vikendi. با زدن دکمه نوع بازی ، گزینه انتخاب نقشه را پیدا خواهید کرد. اگر همه را انتخاب کنید ، به طور تصادفی یکی را برای شما انتخاب می کند. نقشه های مختلف دارای زمین ، اندازه و برخی سلاح ها یا وسایل نقلیه منحصر به فرد هستند.

نحوه انتخاب بازی Solo ، Duo یا Squad: شما می توانید هر یک از حالت های بازی را به تنهایی انتخاب کنید ، به صورت جفت یا در ترکیب چهار نفره ، این گزینه دقیقاً در زیر نقشه ها قرار دارد. ماموریت های روزانه برای انواع مختلف بازی ها وجود دارد ، بنابراین ارزش دارد که آنها را با هم مخلوط کنید. بعضی اوقات شما فقط می خواهید همه را نابود کنید ، گاهی اوقات یک جوخه می خواهید.

نحوه انتخاب حالت اول شخص یا شخص سوم: دیدگاه اول شخص (FPP) دید متفاوتی به شما می دهد. در بالای انتخابگر حالت بازی ، گزینه FPP یا TPP (دیدگاه سوم شخص) را مشاهده خواهید کرد.

چگونه هم تیمی ها را پیدا کنید که به زبان شما صحبت می کنند: این یک نسخه جدید از نسخه 9 است. به جای اینکه با تیمی صحبت کنید که به زبان دیگری صحبت می کند ، اکنون گزینه ای برای انتخاب دو زبان به عنوان اولویت وجود دارد. این تلاش می کند تا شما را شریک زندگی خود کند ، بنابراین حداقل می توانید به راحتی ارتباط برقرار کنید. در قسمت انتخاب حالت بازی> تنظیمات است. ما آن را به خصوص موثر ندانسته ایم.

تصمیم بگیرید که آیا می خواهید “داغ قطره” باشید یا “کند و ثابت”: در منوی تنظیماتی که در بالا ذکر کردیم ، دو گزینه افت وجود دارد که می تواند برای یافتن هم تیمی ها استفاده شود. با این کار سعی می شود شما را با بازیکنان مشابه مورد علاقه خود جفت کنید. “داغ قطره” در مناطق شلوغ با تعداد زیادی غارت و پخش قرار می گیرد ، “کند و ثابت” از راه دور است. در زیر کمی بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

حالت کلاسیک

Classic را برای بازی 100 نفره طولانی تر انتخاب کنید. این همان تجربه اصلی پابجی موبایل است که با لیست کامل در کل نقشه بازی می شود. می توانید تیم ها و نقشه را برای بازی های کلاسیک تغییر دهید. ما هنوز فکر می کنیم کلاسیک بهترین است که بازی ها حدوداً 25-30 دقیقه طول می کشد (اگر برنده شوید).

حالت های بازی

طیف وسیعی از حالت های بازی وجود دارد: جنگ ، مسابقه سریع و آموزش تیرانداز از خفا. می توانید یک انتخاب تصادفی داشته باشید یا انتخاب کنید که کدام یک را می خواهید بازی کنید.

PUBG War چیست؟ حالت جنگ یک نبرد مجدد است ، و تیم ها با هدف رسیدن به 100 امتیاز. 3 امتیاز برای یک کشتن ، 1 امتیاز برای ناک اوت ، 1 امتیاز برای احیا وجود دارد. شما بازی می کنید و دوباره بازی می کنید تا زمانی که تیمی برنده شود. انتخاب سلاح معمولاً به یک نوع محدود می شود و همه با سلاح و همان کیت شروع می کنند.

پابجی موبایل

Quick Match چیست؟ حالت بازی اصلی ، این یک مسابقه 8 دقیقه ای در منطقه کوچکی از نقشه است ، که معمولاً دارای یک موضوع سلاح است ، مانند اسلحه های تفنگی یا SMG ها. تا جایی که می توانید در این حالت زنده بماند ، اما فقط سه شنبه ، پنجشنبه ، جمعه ، شنبه و یکشنبه در دسترس است.

آموزش تیرانداز از خفا چیست؟ همه ما اسلحه های بلند را دوست داریم ، درست است؟ آموزش تک تیرانداز یک بازی 15 دقیقه ای است که فقط با سلاح های تیرانداز انجام می شود.

EvoGround یا Evo

EvoGround برای جشن همکاری پابجی با Resident Evil معرفی شد و به نوعی به منطقه تجربی پابجی تبدیل شده است. در نسخه 13 بازی ، deathmatch جدید تیم به این قسمت ، در نسخه 15 ، حالت بارگیری ، به این بخش اضافه شد. گزینه های اینجا به طور منظم تری تغییر می کند ، اکنون به Arena و PlayLab تقسیم می شوند.

بازی های آرنا

در حال حاضر چهار حالت Arena وجود دارد: Domination ، Arena Training ، Team Deathmatch ، Assault.

سلطه چیست؟ Domination یک بازی چند نفره کلاسیک است که شما را مجبور به گرفتن طیف وسیعی از نقاط روی نقشه می کند. سه پایگاه برای گرفتن وجود دارد و شما در تیم های 4v4 بازی می کنید.

آموزش آرنا چیست؟ همانطور که از نامش پیداست ، این فقط یک منطقه آموزشی برای تفریح ​​است.

Team Deathmatch چیست؟ این یک بازی 4v4 با تیم قرمز و آبی است و تا زمانی که یک تیم به 40 کشته برسد بازی می کند. این بازی دارای تعداد بازدیدهای مجدد نامحدود است و بر روی نقشه انبار سفارشی بازی می کند ، که به اندازه کافی کوچک است تا بازی را فعال نگه دارد.

حمله چیست؟ این یک بازی بی پایان است و اولین تیمی است که می کشد به پیروزی برسد. روی نقشه خرابه ها پخش می شود.

بازی های PlayLab

در حال حاضر سه حالت PlayLab وجود دارد و اینها کمی بیشتر آزمایشی هستند – اما برخی مدتی است که در این بازی حضور دارند.

RageGear چیست؟ RearGear یک حالت deathmatch تیمی است که از وسایل نقلیه استفاده می کند.

حالت PayLoad چیست؟ این در واقع یک پیچ و تاب در کلاسیک PUBG است که در Erangel با برخی از سلاح های عالی از جمله هلی کوپتر و نارنجک انداز بازی می شود.

اموزش پابجی موبایل

اموزش پابجی موبایل

نکات اساسی در مورد پابجی موبایل

چه در یک تیم باشید و چه به تنهایی ، در اینجا چند نکته برای بهتر شدن شما در این بازی آورده شده است.

بهترین لباس ها برای شخصیت های پابجی موبایل: این یک نمایش مد نیست ، بلکه Battle Royale است ، بنابراین تاکتیکی فکر کنید. سایه های خاموش و البته استتار ، یک مزیت تاکتیکی به شما می دهد. با نقشه Vikendi برفی ، رنگ های روشن تری را می خواهید – به طوری که پیراهن سفید در واقع مفید است. یا اینکه خیلی خسته کننده است؟

اگر لباس خوبی ندارید ، در قسمت مونتاژ لباس بپوشید: این لباس کمی عجیب است ، اما وقتی یک بازی را شروع می کنید ، یک دقیقه یا بیشتر در منطقه مونتاژ فرصت دارید. می توانید لباس هایتان را زمین بگذارید و دیگران ممکن است برای تعویض بیایند. سپس می توانید مجموعه بهتری از لباس ها را بکشید. خوب ، گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد ، اما گاهی اوقات شما یک سری رشته های عالی خواهید داشت!

در منطقه مونتاژ لباس وجود دارد: یک برج و تعدادی جعبه به منطقه مونتاژ در جزیره Spawn (Erangel) اضافه شده است. حدود 1 دقیقه وقت دارید که منتظر شروع بازی هستید و چند لباس وجود دارد که می توانید در بالای یکی از جعبه ها (کنار بشکه ها) جمع کنید. برای رفتن به آنجا باید از پرش های بزرگ استفاده کنید و این کار بسیار پیچیده ای است ، اما می توانید یک کت و شلوار جالب برای خود تهیه کنید. اگر تخم ریزی در نقشه ایجاد کنید (همانطور که در نسخه 8 مشاهده شد) ، هیچ درمانی برای شما وجود ندارد (که ما پیدا کردیم).

لحظه خود را برای پرش از هواپیما انتخاب کنید: پابجی موبایل مسیر هواپیما را از طریق نقشه ترسیم می کند ، بنابراین شما می توانید ببینید که چه چیزی را پرواز خواهید کرد. همچنین به شما می گوید که چند نفر در هواپیما مانده اند ، بنابراین شما یک ایده کلی درباره توزیع در نقشه دارید. با استفاده از این اطلاعات می توانید نقطه INFIL خود را انتخاب کنید ، اگر یک بازیکن آهسته و ثابت هستید ، از مناطق پر از بازیکن دیگر جلوگیری کنید. شهرهای بزرگتر پرندگان بیشتری را به خود جذب می کند ، بنابراین اگر می خواهید بمیرید ، به داخل یک شهر بپرید – که به آن قطره داغ می گویند.

سقوط آزاد با سرعت: به محض خارج شدن از هواپیما ، کنترلر خود را به جلو فشار دهید و به سمت زمین شیرجه بروید. این کار شما را سریعتر به زمین می کشاند ، بنابراین در حالی که دیگران اسلحه جمع می کنند و برای کشتار شما آماده می شوند ، رانندگی نمی کنید. شاتر شما به طور خودکار باز می شود ، بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید.

شاتر خود را زودتر باز کنید تا از طریق نقشه پرواز کنید: اگر از هواپیما خارج شده اید و می توانید انبوهی از مردم را ببینید که در زیر شما قرار دارند ، شاید شما می خواهید جای دیگری باشید. شاتر خود را به صورت دستی پاپ کنید ، و می توانید مسیری طولانی را از طریق نقشه به یک منطقه دیگر برسانید. به یاد داشته باشید ، در حالی که شما رانش می کنید ، دیگران در حال جمع شدن هستند.

برای کشتن آسان از هواپیما پرش نکنید: این یک نکته یواشکی است. اگر در هواپیما بمانید ، در لبه نقشه به بیرون پرتاب خواهید شد و با هر کس دیگری که پرش نکرد ، به پایین فرود خواهید آمد. معمولاً همه کسانی هستند که ارتباط خود را قطع کرده اند ، به این معنی که می توانید تمام آن افراد را ذبح کرده و به راحتی بکشید.

تسلط بر نقشه: نقشه بهترین دوست شما است زیرا منطقه بازی را به شما نشان می دهد که در طول بازی کاهش می یابد. شما باید داخل این منطقه بمانید ، در غیر این صورت به آرامی خواهید مرد. یک نشانگر را روی نقشه بیندازید و آن را در قطب نما خواهید دید تا به شما کمک کند به یک منطقه امن بروید. ممکن است لازم باشد با پیشرفت بازی ، به ویژه در مراحل پایانی ، بزرگنمایی کنید.

از منطقه قرمز خودداری کنید: نقشه منطقه قرمز نیز به شما نشان می دهد که یک توپخانه است. اگر در منطقه قرمز باشید ، احتمال برخورد شما بسیار زیاد است ، اگرچه اگر در ساختمانی باشید می توانید آن را به خوبی از بین ببرید.

پابجی موبایل

با وانت خودکار محافظت کنید: کلاه بیس بال شما عالی به نظر می رسد ، اما کلاه ایمنی مانند خربزه (معمولاً) شکاف سر شما را متوقف می کند. آن کیت محافظ را بگیرید تا کمی صدمه بیشتری ببینید. اطمینان حاصل کنید که وانت خودکار روشن است و وقتی کیت را پیدا کردید چیزهایی با امتیاز بالاتر جایگزین می کنید.

تنظیم سطوح سفارشی برای وانت: برای چیزهایی که به طور خودکار انتخاب می کنید ، سطوح پیش فرض وجود دارد. به عنوان مثال ، مهمات در هر سلاح 180 گلوله تنظیم شده است – اما شما ممکن است بیشتر بخواهید. در عین حال ، قرار نیست نارنجک ها به طور خودکار بلند شوند. وارد تنظیمات> تحویل شوید و می توانید این مقادیر را تغییر دهید تا در هنگام کاوش در نقشه ، چیزهای مورد نظر خود را جمع آوری کنید. نارنجک های بی حس را دوست ندارید؟ سپس نیازی به جمع آوری خودکار آنها نیست.

سلاح های مناسب را برای این کار تهیه کنید: سلاح های موجود در پابجی موبایل مانند سلاح های دنیای واقعی کار می کنند: اسلحه و تپانچه فقط برای برد کوتاه مناسب هستند ، SMG ها در فضاهای بسته عالی هستند وقتی که می خواهید آتش زیادی را به سرعت خاموش کنید ، حمله تفنگ ها همه کاره خوب هستند. یک تفنگ تهاجمی و یک SMG یک ترکیب عالی است ، دو تپانچه اینگونه نیست. نسخه 6 اسلحه خانه را اضافه کرد که در آن می توانید ویژگی های تمام سلاح ها و حالت ها را ببینید.

بهترین سلاح در PUBG کدام است؟: خوب ، جواب کوتاه Uzi سرکوب شده با جادوی طولانی برای وسایل از نزدیک است – اگر با کسی رو در رو شوید ، می توانید 30 گلوله را درون آنها خالی کنید در حالی که آنها سعی می کنند هدف را بگیرند . در غیر این صورت ، SCAR با دامنه دشوار است – آن را کنترل می کند پس بسیار آسان است که بتوان آن را به هدف هدایت کرد. برای تیراندازی به وضوح AWM انتخابی است ، اما فقط در قطرات هوایی ظاهر می شود – بنابراین SLR معمول تر بسیار عالی است – اگر می توانید دامنه 6x یا 8x را پیدا کنید. صدا خفه کن همیشه کمک می کند.

اموزش پابجی موبایل

اموزش پابجی موبایل

مناظر را جمع آوری کنید: بسیاری از سلاح ها قابل انعطاف هستند و مکان های دیدنی و دامنه هدف اصابت را بسیار راحت تر می کنند. در شروع بازی ، مناظر و محدوده هایی را که پیدا می کنید به صورت دستی بگیرید ، بنابراین آنها به سلاح هایی که جمع می کنید متصل می شوند. بینگو ، به زودی آدمهای بد را کنار می گذارید. اگر دیدنی های اضافی دارید ، آنها را با تیم خود به اشتراک بگذارید.

کوله پشتی خود را خالی کنید: اگر بارهای زیادی از وسایل مورد نیاز خود را حمل می کنید ، کیف خود را پر می کنید ، به این معنی که فضای کمتری برای وسایل مورد نیاز دارید. روی کوله پشتی خود ضربه بزنید تا محتویات آن را ببینید و وسایل مورد نیاز خود را مانند مهمات سلاحی که انداخته اید ، بریزید. این کار را می توانید هنگام دویدن یا در وسیله نقلیه نیز انجام دهید.

مکان های دیدنی را روی اسلحه های خود عوض کنید: شما به طور خودکار به برخی از تفنگ ها مکان دید اضافه می کنید ، اما این گزینه را دارید که سلاح خاصی را به یک وسیله جانبی خاص مجهز کنید. دامنه 6x را روی سلاح های 7.62 میلی متری خود قرار دهید ، زیرا آنها قدرت و برد بیشتری دارند ، بنابراین برای تیراندازی بهتر است. از بزرگنمایی بزرگ در SMG ها اجتناب کنید – در نبردهای مجاور جایی که می خواهید از لگن شلیک کنید بهتر است. دید 8 برابر فقط به اسلحه های تیرانداز متصل می شود.

انبوهی از مناظر را ببینید تا دشمن شما نتواند آنها را داشته باشد: اگر با دامنه 8 برابری روبرو شدید اما اسلحه ای برای آن ندارید ، به هر حال آن را ببرید. در غیر این صورت ، ممکن است فرد پشت سر شما فقط از پشت به شما شلیک کند. در اواخر بازی همیشه می توانید آن را به هم تیمی ها منتقل کنید ، در غیر این صورت ممکن است آن اسلحه را پیدا کنید.

از صدا خفه کن ها استفاده کنید: Stealth دوست شما در پابجی موبایل است ، زیرا تیراندازی با اسلحه بر روی نقشه برای دشمنانی که در نزدیکی آن هستند قرار دارد. سلاح های خاموش ، مکان یابی شما را برای سایر بازیکنان بسیار دشوار می کند – در بسیاری از انواع سلاح ها صدا خفه کن وجود دارد (AR ، تیرانداز ، SMG ، تپانچه) اما اگر قبلاً آن را پیدا کرده اید ، باید مجبور شوید دستی آن را به سلاح خود اضافه کنید یک جبران کننده صدا خفه کن ها خصوصیات بالستیک سلاح ها را تغییر نمی دهند. بعضی از اسلحه های تیرانداز مانند SKS صدا خفه کن AR را می گیرند ، بنابراین ارزش بازی را دارد.

کت و شلوار ghillie را از کجا پیدا کنم؟ کت و شلوار gillie همان چیزی است که تیراندازها برای استتار می پوشند. متأسفانه ، فقط در قطرات هوا می رسد ، بنابراین برای تهیه کت و شلوار باید ریسک کنید.

پابجی موبایل

هنگام حمله به جعبه ها دراز بکشید: هنگامی که شخصی را می کشید ، می توانید به جعبه ای که او می ریزد برای چیزهای بیشتر حمله کنید. وقتی این کار را انجام می دهید دراز بکشید ، زیرا در غیر این صورت هر کس دیگری در آن منطقه دود سبز را تشخیص می دهد ، و در حالی که در آنجا ایستاده اید و یک جفت کفش جدید را انتخاب می کنید ، ناگهان شما را صدا کنید.

دوومیدانی اصلی: برای حرکت سریع در نقشه ، سرعت دویدن معمولاً راهی برای انجام آن است. با زدن نماد در حال اجرا در کنار نقشه می توانید سرعت را قفل کنید. سپس می توانید بدوید و به نقشه نگاه کنید ، یک نوشیدنی بخورید یا هر چیز دیگری.

برای افزایش سرعت نوشیدنی انرژی زا بنوشید: نوشیدنی های انرژی زا را در بازی جمع خواهید کرد. اینها به شما بازیابی انرژی آهسته (حدود 23 درصد) را می دهد ، اما اگر دو قوطی را خرد کنید ، افزایش سرعت کار نیز خواهید داشت. نیاز به فرار از یک ساختمان دارید؟ آیا باید به منطقه بازی بروید؟ قبل از مصرف ، به چند نوشیدنی انرژی زا گردن بزنید.

برای زنده ماندن در خارج از منطقه بازی روی آدرنالین ، نوشیدنی انرژی زا یا مسکن بار بیاندازید: گاهی اوقات در خارج از منطقه بازی به دنبال وسیله نقلیه گرفتار می شوید. با شلیک آدرنالین بارگیری کنید و همچنان به شما کمک می کند تا اثرات صرفه جویی انرژی را در خارج از منطقه بازیابی کنید. اگر مایل ها از منطقه بازی فاصله داشته باشید و مجبور شوید به سلامت بروید ، این یک تاکتیک عالی است.

داش ، پایین ، خزیدن ، مشاهده ، مناظر ، آتش: این یک تمرین اصلی پیاده نظام است که واقعاً کار می کند – بسیار بهتر از پرش مکرر و شلیک. اگر در حال آتش گرفتن هستید ، حرکت کرده و به عرشه ضربه بزنید ، به حرکت خود ادامه دهید و دشمن شما را از دست خواهد داد. سپس شما باید دشمن را پیدا کنید ، به آنها نگاه کنید ، هدف را بزنید و آنها را خنثی کنید. ساده. (اما گاهی اوقات فقط می میری.)

زیر آب شنا کنید: ریه شما در پابجی موبایل بسیار خوب است و عمدتا به شما اجازه می دهد تا از طریق چیزهایی مانند رودخانه های زیر آب شنا کنید. این کار را انجام دهید ، زیرا شما دیده نمی شوید و تیر نخواهید خورد. هنگام شنا روی سطح ، هدف شما آسان است. هنگام کند شدن سرعت خروج از آب را نیز تماشا کنید ، بنابراین دوباره ، آسان شلیک می شود.

از وسایل نقلیه سریع حرکت نکنید: بله ، شما خواهید مرد. سعی کنید تصادف نکنید زیرا وسیله نقلیه شما آسیب می بیند. اگر لاستیک خود را گم کنید ، اینقدر خوب رانندگی نخواهد کرد.

مراقب باشید از وسایل نقلیه برای پوشش استفاده کنید: وسایل نقلیه می توانند منفجر شوند ، از جمله قایق ها و حتی ماشین زره پوش. اگر از آن برای پوشش استفاده می کنید ، دشمن آن را شلیک می کند تا زمانی که منفجر شود و احتمالاً شما را بکشد. عکس این قضیه صدق می کند – به وسایل نقلیه دشمن خود شلیک کنید.

همیشه مدیکیت جمع کنید: شما مورد اصابت گلوله قرار می گیرید و اغلب می توانید با برخی مراقبت های پزشکی از آن بهبودی حاصل کنید. لوازم پزشکی وانت را انتخاب کنید زیرا اغلب از نارنجک برای شما مفید خواهد بود.

به یاد داشته باشید هدف از این بازی زنده ماندن است: اگر می خواهید برنده شوید ، تقریبا می توانید با جمع آوری سلاح های خود ، دور ماندن از دردسر و کشتن چند نفر آخر این کار را انجام دهید. هدف این نیست که بیشتر مردم را بکشید ، بلکه آخرین بازیکن ایستاده است. پنهان کاری و دور ماندن از مشکلات روش خوبی برای انجام این کار است.

پابجی موبایل

مراقب پل ها باشید: با کوچک شدن منطقه بازی ، ممکن است نیاز داشته باشید که از یکی از پل ها عبور کنید. مراقب باشید ، زیرا اینها نقاط کمین طبیعی هستند ، از اتومبیل هایی استفاده می شود که پل ها را مسدود می کنند ، بنابراین شما فقط نمی توانید از آن عبور کنید. اگر افرادی روی پل هستند ، بهتر است شنا کنید – مستقیماً زیر پل اغلب کار را آسان می کند. اگر روی پل گیر افتاده اید ، از لبه آن عبور کنید تا از منطقه کشتن خارج شوید.

از کمک های اولیه استفاده کنید: باند و مدیکت در بازی وجود دارد. کیت های پزشکی برای بهبودی پس از گرفتن چند عکس ضروری هستند. اگر مسکن پیدا کردید ، این به شما کمک می کند تا به تدریج سلامتی را بهبود ببخشید ، به این معنی که می توانید آنها را پایین بیاورید و حرکت کنید.

نحوه خودکشی در پابجی موبایل : شاید فقط بخواهید به همه چیز پایان دهید. شما نمی توانید به خود شلیک کنید ، اما می توانید خود را با نارنجک بکشید ، از وسیله نقلیه در حال حرکت بپرید ، از صخره ای بلند سقوط کنید یا غرق شوید اگر مدت زیادی را در زیر آب بگذرانید. ما مطمئن نیستیم که چرا می خواهید این کار را انجام دهید ، اما حداقل اکنون می دانید.

اگر می دانید که می خواهید بمیرید: اگر انفرادی بازی می کنید یا تیم شما مرده است و شما را زمین می اندازد ، می توانید آنجا بنشینید و بمیرید ، یا اینکه کمی آزار دهنده تر باشید. دور بروید و هنگام رفتن ، وسایل خود را رها کنید. هنگامی که شما مرده اید ، دشمن شما به جعبه می آید و می یابد که شما چیزی ندارید. ممکن است تلخ باشد ، اما آخرین هورمون شماست زیرا محدوده 8 برابر در چمن ها پنهان مانده است.

در صورت تمایل به پیروزی ، مناطق را عوض کنید: احتمالاً همیشه در منطقه محلی خود بازی می کنید. اما جابجایی مناطق اغلب شما را به عنوان یک بازیکن جدید می بیند و شما را در یک نقشه با افراد با تجربه کمتر قرار می دهد. 10 شام مرغ پشت سر هم چه کنیم؟ به منطقه ای بروید که قبلاً هرگز بازی نکرده اید و ممکن است اتفاق بیفتد.

 

 

نکاتی برای بازی تیم ملی پابجی موبایل

بازی Co-op بخشی عظیم از پابجی موبایل است و در اینجا چند نکته اضافی برای کمک به تیم ها برای برنده شدن آورده شده است. این حالت هم برای حالت های کلاسیک و هم بازی اعمال می شود.

به یاد داشته باشید که هم تیمی های شما احتمالاً احمق هستند: بیایید واقعیت ها را بپذیریم ، بسیاری از بازی های تیمی به صورت تصادفی جفت می شوند و احتمالاً شما با احمق ها به پایان خواهید رسید. غالباً یک رهبر تیم به بزرگترین شهرها شیرجه می رود (زیرا ساختمانهای بیشتری وجود دارد ، بنابراین سلاح بیشتری دارد) و در 3 دقیقه اول کشته می شود. یا ، آنها شما را به یک شهر با همان نتیجه سوق خواهند داد – مرگ زودرس. در نظر بگیرید که به کجا می روید و اگر دوست ندارید تیم به کجا می رود (به فنا برسد) کارهای خود را انجام دهید.

گپ صوتی تیمی را خاموش کنید: آیا نمی خواهید به هم تیمی های خود سرفه و استشمام گوش دهید؟ آیا می خواهید سو abuse استفاده آنها را هنگامی که کاری را انجام می دهید که با آن موافق نیستند محدود کنید؟ یک نماد بلندگو در کنار نقشه کوچک وجود دارد – این باعث می شود تیم شما ساکت شود و شما را آزار دهد. برعکس ، اگر با دوستانتان بازی می کنید ، اینجاست که می توانید چت صوتی را دوباره روشن کنید.

منطقه فرود خود را هماهنگ کنید: وقتی وارد جزیره می شوید ، می توانید LZ خود را با باز کردن نقشه و ضربه زدن روی یک نشانگر ، هماهنگ کنید. از نکات چتربازی بالا استفاده کنید تا همه در یک مکان قرار بگیرند. در غیر اینصورت نیمی از بازی را در تلاش برای قرار ملاقات خواهید گذراند (اما نکته “احمق” را در بالا بخاطر بسپارید). همچنان به پرتاب نشانگرها کمک کنید تا در طول بازی به مردم در همان جهت حرکت کنند.

برای هماهنگی فرود خود از من دنبال کنید: یک به روزرسانی ویژگی “دنبال کردن” را اضافه کرد که مشکل بالا را حل می کند ، به یک عضو تیم اجازه می دهد به عنوان رهبر پرش عمل کند و دیگران را راهنمایی کند. این باعث می شود همه شما به راحتی در یک LZ یکسان قرار بگیرند. با این حال ، اگر شخصی که دنبال می کنید نمی داند چه کاری انجام می دهد ، می توانید پس از پایین آمدن “فالو” را دنبال کرده و نقطه فرود خود را انتخاب کنید. شما همچنین می توانید از follow در زمین استفاده کنید.

پابجی موبایل

اعضای تیم خود را تعیین کنید: اگر با هم نباشید ، مکانهای تیم خود را که روی نقشه و رابط کاربری شما مشخص شده اند ، پیدا می کنید و یافتن راه بازگشت به آنها را آسان می کنید.

بهم بچسبید اما گسترش پیدا کنید: جمع کردن باعث می شود آدم کشی شما آسان شود ، گسترش این بدان معنی است که هر دشمنی باید تصمیم بگیرد. این همچنین بدان معنی است که می توانید از زمینه های آتش بهم پیوسته برای درگیر کردن هر دشمنی استفاده کنید. به عنوان مثال دور یک جعبه افتاده را جمع نکنید زیرا با ترکیدن یک مسلسل از منزل خارج خواهید شد. جنگ تیمی بهترین راه برای پیروزی است.

تهدید را قبل از احیا کردن جدا کنید: شما می توانید اعضای تیم خود را هنگام مصدومیت دوباره احیا کنید – این ممکن است بزرگترین قسمت تیم ملی باشد – اما به محض سقوط سریع عجله نکنید زیرا احتمالاً مورد اصابت قرار خواهید گرفت. در حالی که تهدید را برطرف می کنید ، کنتور سلامتی شریک زندگی خود را در گوشه بالا سمت چپ تماشا کنید. اگر در تلاش برای احیای مجدد تیم خود بمیرید ، همه باختید. اگر مورد اصابت گلوله قرار گرفته اید ، روی پوشش خود بخزید تا هم تیمی شما در معرض دید قرار نگیرد.

با خزیدن مستقیم به سمت هم تیمی خود در معرض دید قرار نگیرید: شما می توانید هم تیمی های خود را ببینید اما دشمن ممکن است نتواند. اگر هنگام شلیک مجدد بلافاصله به سمت آنها خزید ، دشمن می داند که متحدان شما کجا هستند. بهتر است سرپوش بگذارید – و اگر هم برای انجام این کار ایمن است اجازه دهید هم تیمی شما را احیا کند. نگران نباشید ، هم تیمی شما می داند چه زمانی مورد اصابت گلوله قرار گرفته اید.

پابجی موبایل

برای به اشتراک گذاشتن تعیین هدف از دشمن جلو استفاده کنید: در چت متنی گزینه “دشمن پیش رو” وجود دارد. هنگام مشاهده دشمن ، از این مورد استفاده کنید و اطلاعات با تیم شما به اشتراک گذاشته می شود. شما نمی توانید دستورات کنترل آتش را فریاد بزنید ، اما می توانید دشمن خود را برای شلیک موثر تیم مشخص کنید. نکته برتر: همچنین می توانید این کار را بعد از زخمی شدن برای کمک به هم تیمی های خود انجام دهید.

کیت اشتراک گذاری را که پیدا کردید: می توانید با یافتن چت متنی به هم تیمی ها چیزی را پیدا کنید که ممکن است بخواهند – فقط به موردی نگاه کنید ، منوی گپ نوشتاری را باز کنید آیا می توانید گزینه گفتن “من SLR دارم” یا هر چیز دیگری را ببینید.

از چت صوتی برای هماهنگی تاکتیک ها استفاده کنید: یک تک تیرانداز تنها می تواند در یک جهت شلیک کند و گفتگوی تیمی روش خوبی برای تصمیم گیری در مورد چگونگی هماهنگی با خود است. یک دونده را برای آتش گرفتن بفرستید در حالی که دیگری مشاهده می کند و شما احتمالاً فلش گلوله را مشاهده خواهید کرد و می توانید آن تیرانداز را بیرون بیاورید.

پابجی موبایل

چگونه یک هم تیمی خود را بکشیم: اگر می خواهید از شر یک نفر در تیم خود خلاص شوید ، بهترین راه برای این کار نارنجک است. فقط باید اطمینان حاصل کنید که آنها نمی بینند شما آن را در همان اتاق پرتاب می کنید – یا در عوض برای سوزاندن آنها از مولوتف استفاده می کنید. این واقعاً در روح بازی تیمی نیست ، اما گاهی اوقات نیازها نیز وجود دارد. اگر کسی را بکشید ، او این گزینه را دارد که شما را به دلیل بازی بد گزارش کند – و این به عنوان یک بازیکن در مقابل شما حساب می شود.

چگونه برنده TDM شویم: برای پیروزی در مسابقه مرگ تیم ، بهترین روش تخلف همه جانبه است. در مرکز نقشه SAW قرار دارد و بدست آوردن این بدان معناست که شما واقعاً می توانید دشمن را کاهش دهید و بر منطقه ای با آتش شدید تسلط پیدا کنید. به محض مرگ ، به آنجا برگردید – تلاش برای پنهان کردن یا عقب نشینی از دشمن احتمالاً شما را در قسمت احیای خود قلاب کرده و قادر به بیرون آمدن نخواهد دید.

نکاتی درباره حالت بارگذاری پابجی موبایل

حالت Payload حالت بسیاری از گیم پلی بازی پابجی موبایل را تغییر می دهد. کنترل ها یکسان و اصول یکسان باقی مانده است ، اما به دلیل سلاح های سنگین و گزینه بازنشانی احساس آن بسیار متفاوت است.

پابجی موبایل

نحوه احیای هم تیمی ها: وقتی یک هم تیمی می میرد ، می توانید نه تنها سلاح های آنها ، بلکه کارت شناسایی آنها را نیز جمع کنید. شما می توانید روی نقشه ببینید و نشان می دهد که هم تیمی شما کجا مرده است و تا زمانی که آنها هنوز در بازی هستند (تماشا) می توانید کارت را جمع آوری کرده و برای احیای آنها به یک برج ارتباطی ببرید. شما فقط می توانید تا پایه برج بالا بروید و می توانید با استفاده از چترهایی که در آن مکان هستند ، با چتر پرواز کنند.

چگونه برج ارتباطی پیدا کنیم: برج های ارتباطی روی نقشه به عنوان یک نقطه آبی نشان داده شده اند. شما باید به یک برج فعال بروید ، بنابراین قبل از رفتن به آنجا ، بررسی کنید که واقعاً زنده باشد.

استفاده از نارنجک انداز و راکت انداز: طیف وسیعی از سلاح های سنگین مختلف وجود دارد و اکثر آنها واقعاً مناظر خوبی ندارند. برای چیزی مانند M79 (و نسخه اره شده که می توان آن را به صورت تپانچه حمل کرد) باید هدف را بالا بگیرید تا نارنجک در جای مناسب قرار گیرد.

هشدار در مورد هلی کوپترها: هلی کوپترها سرگرم کننده هستند ، اما هدف آنها را نیز آسان می کنند. اگر کسی فقط هلی کوپتر شما را قفل کند ، اخطار می گیرید – اگر این کار را انجام دهد ، بهترین گزینه شما پرش است وگرنه در اثر انفجار خواهید مرد.

مراقب کمین در اطراف رفقا باشید: وقتی برای جمع آوری کارت های شناسایی هم تیمی خود عجله می کنید ، مراقب کمین ها باشید – این یک روش آسان برای از بین بردن کل تیمی است که سعی در جمع آوری کارت دارد.

نکاتی برای برنده شدن پابجی موبایل

همه موارد بالا به شما خوب خدمت خواهند کرد ، اما 10 جنگ برتر جنگی شدیدترین است. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در مراحل آخر بازی آورده شده است.

SAW یا اسلحه تک تیرانداز خود را از جعبه ذخیره مجدد بارگیری کنید: متوجه خواهید شد که قطرات هوای معمولی وجود دارد ، با یک نشانگر دود قرمز بر روی جعبه اسلحه ای که سلاح های بسیار خوبی در آن قرار دارد – معمولاً یک اسلحه SAW یا تیرانداز. چشم خود را به این حالت معطوف کنید زیرا این اسلحه دارای اسلحه هایی است که به شما کمک می کند تا برنده شوید – یا فرصتی برای دزدیدن کسانی که می خواهند از آن جمع کنند را به شما ارائه می دهد. انتخاب باشماست.

مراقب اسلحه شلیک نباشید: این یک نسخه 8 بود ، به شما اجازه می داد یک شلیک کنید ، بنابراین می توانید با یک صدای شخصی شخصی تماس بگیرید. این عالی است که تجهیزات به شما می رسند ، اما دشمن شما نیز سیگنال را می بیند ، بنابراین به محض نزدیک شدن به آن جعبه ، انتظار آتش گرفتن داشته باشید.

اگر داخل منطقه بازی باشید ، اسلحه به دست می آورید ، اگر خارج از منطقه بازی باشید یک ماشین زرهی به دست می آورید – که آتش زیادی می گیرد ، اما هنوز هم می تواند نابود شود. مراقب باشید که آن شعله ور را کجا شلیک می کنید – اگر جعبه شما روی سقف قرار گیرد ، نمی توانید به آن برسید.

سگک کمربند خود را در خاک قرار دهید: با کاهش منطقه امن ، در نزدیکی تمام بازیکنان باقی مانده قرار خواهید گرفت. برای زنده ماندن باید روی شکم خود باشید ، بنابراین هنگامی که دایره کوچک می شود ، در اصل شما باید در خزیدن همه کارها را انجام دهید وگرنه تیراندازی خواهید شد.

برای صداها روی نقشه تماشا کنید: همانطور که افراد در وسایل نقلیه حرکت می کنند یا شلیک می کنند ، نقشه صدا را با علائم نارنجی نشان می دهد. از این موارد استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که اقدامات دشمن کجاست – بنابراین می توانید از آن اجتناب کنید ، آن را مشاهده کنید یا درگیر شوید.

از نارنجک های خود استفاده کنید: هنگامی که در خاک هستید ، اغلب قادر به دیدن حریف خود برای یک ضربه واضح نخواهید بود. سعی کنید یک نارنجک به بیرون پرتاب کنید و آنها می دوند تا از هدف قرار دادن شما برای شلیک جلوگیری کنند ، در غیر این صورت ممکن است آنها را زخمی کنید یا آنها را بکشید. کوکتل مولوتف بسیار کارآمد است ، اگر دقیقاً نمی دانید کجاست. در جایی که یال دارید ، یک نارنجک را به سمت بالا پرتاب کنید.