بهترین بازی های مرورگر 2020: بدون نیاز به پرداخت هزینه ، سرگرم کننده رایگان پیدا کنید

no-image

(راد فایل) – بازیهای قدیمی خوب مرورگر – اگر اخیراً انگشت خود را در آن فرو نبرید ، ممکن است شک کنید که اینها یادگارهای روزهای اولیه اینترنت هستند ، راهی اگر کنسول واقعی ندارید ، یک بازی رایگان زیر کمربند خود داشته باشید. خوب ، در واقع طیف گسترده ای از تجربیات در مرورگر شما وجود دارد.

این می تواند به معنای غرق های زمانی تک نفره یا RPG های چند نفره باشد که در قاره ها گسترش می یابند ، برخی دارای سیستم های مبتنی بر متن و برخی دیگر با هنر و گرافیک چشمگیر. صرف نظر از این ، می توانید شرط بندی کنید که در این بازی ها طیف وسیعی از سرگرمی عالی را پیدا کنید.

ما در این ویژگی تعدادی از جالب ترین ، بی نظیرترین و جذاب ترین گزینه ها را برای شما لیست کرده ایم تا به شما کمک کنند یک راه عالی برای خوردن غذا و یا در واقع کمک به شما در کشف وسواس بعدی.

Failbetter Games 
no-image

no-image

Fallen London

Fallen London اخیراً دهمین سالگرد تاسیس خود را جشن گرفت ، که این یک نقطه عطف برای یک بازی نقش آفرینی مبتنی بر متن در نوع خود است. این یک ماجراجویی مرموز مبتنی بر متن است که برای هر بازیکن کاملاً منحصر به فرد است و در یک لندن جذاب و ترسناک Lovecraftian انجام می شود.

خیلی سرگرم کننده است که هر بار غالباً شرکت می کنید ، یک بار یا یک روز را چک می کنید یا هر چقدر دوست دارید ، ببینید چه اتفاقات عجیب و غریبی برای شخصیت شما رخ می دهد و بسیاری از داستان هایی را که می توانید اتفاق بیفتد کشف کنید .

درک یو

Spelunky

Spelunky یک چیز عالی و بی چون و چرای در همه بازی ها است ming ، نه فقط برای بازی های مرورگر. این یک بازی اکتشافی تصادفی است که شما را در لوله کشی عمق یک سیستم غار در جستجوی گنج می بیند ، که مقدار زیادی از آن را پیدا خواهید کرد.

نسخه HD این بازی به دنبال این نسخه کم حجم پخش شد ، اما بازی در نسخه اصلی به همان اندازه سرگرم کننده است و برای اجرای سریع و قابلیت پخش مجدد نیز به همان اندازه باز است. یک کلاسیک واقعی.

10 گلوله

یک پیش فرض ساده در هسته 10 گلوله قرار دارد – شما یک برجک را کنترل می کنید که دارای 10 عکس است و می توانید هر زمان که دوست داشتید آنها را بسازید. هر گلوله ای که شلیک می کنید می تواند هنگام برخورد به یک کشتی در حال پرواز ، واکنش های زنجیره ای ایجاد کند ، بنابراین فقط مسئله این است که سعی کنید با مهمات خود بیشترین آشوب را ایجاد کنید.

این یک بازی عالی “یک بار دیگر” است که شما را ترغیب می کند تا ببینید چه تاکتیک هایی بهتر جواب می دهد و در مورد شلیک های خود صبور هستید. این یک روش عالی برای پر کردن چند دقیقه وقت بیکار است.

این یک بازی عالی “یک بار دیگر” است که شما را تشویق می کند تا ببینید چه تاکتیک هایی بهتر جواب می دهد و با صبر و حوصله عکس ها این روش را برای پر کردن چند دقیقه وقت بیکار کردن راهی عالی می کند.

Sirvo LLC

سه نفر!

به احتمال زیاد شما در مقطعی 2048 بازی کرده اید – چند سال پیش بازی ساده ریاضیات بسیار گسترده بود. خوب ، آن را بی سر و صدا بگویید ، اما این ایده از طراحی و هنر کاملاً برتر تریس برداشته بود! معمولاً به عنوان یک برنامه بازی می شود ، با این وجود می توانید با این بازی ساده در مرورگر خود به صورت رایگان اوقات خوبی را سپری کنید.

بسیار شیطانی ساده است ، اما مهارت جدی در این کار معنایی ندارد و مطمئناً بسیاری از سلول های مغزی ما تلاش کرده اند تا با گذشت زمان به تعداد بالاتر و بالاتری برسند.

Jagex

Runescape

یکی دیگر از کلاسیک های اصلی بازی های آنلاین orld Runescape است – اکنون به اندازه کافی قدیمی است که نسل بازیکنان از رده های آن عبور کرده اند. Runescape با یک RPG چند نفره عظیم ، به شما آزادی کامل می دهد تا شخصیت ، حرفه و تلاش خود را شکل دهید.

شگفت آور است که چه مدت طول کشید و توسعه دهنده Jagex به طور مداوم آن را در طول سالها دوباره ابداع می کند و باعث استقبال بیشتر آن می شود. برای بازیکنان اولین بار. هیچ وقت مانند زمان حال برای غواصی وجود ندارد!

doubleblespeakgames

A Dark R oom

یک اتاق تاریک مانند یک معمای کلیکر در یک بازی کلیکر کلاسیک است – شما نمی توانید هر بار کار زیادی انجام دهید ، بنابراین همه چیز این است که آن را در یک برگه باز بگذارید و دوباره برگردید تا اقدامات را هر چند وقت دیگر تبدیل کنید غالبا. این با جزئیات داستان خود دقیق است و با گذشت زمان به آرامی آنها را برطرف می کند.

شما در نقش یک غریبه گیر افتاده در مرزهای مرزی ، یک جامعه کوچک را با گذشت زمان ایجاد می کنید اما همیشه در معرض تهدید حیوانات و هوا است.

Emergent Studios

Line Rider

ممکن است فکر کنید که خط سوار بازی در حال کشش آن است ، اما هرچه در آن بگذارید از آن خارج می شوید. این یک سرگرمی کلاسیک اینترنتی است که به شما اجازه می دهد دوره ای را برای سورتمه سوار کوچک خود دنبال کنید.

به آن توجه کنید و قبل از اینکه بدانید الگوهای عظیم و پیچیده ای برای اجرای آن خواهید داشت. مردم حتی آهنگ های خود را با موسیقی معروف برای اعتبار بیشتر همگام سازی کرده اند.

Oasis Tech

AI Dungeon 2

قدرت هوش مصنوعی من بیش از حد دشوار است ، و همچنین پتانسیل آن نیز برای تغییر ریشه ای بسیاری از فرآیندهای در زندگی روزمره است. البته این همانطور که توسط نسخه دوم AI Dungeon به نمایش درآمده است ، از برخی سرگرمی ها نیز برخوردار است ، که با توجه به چند پارامتر ، سفارشی و تصادفی با ماجراجویی متنی را برای شما می نویسد تا هر بار که آن را باز می کنید ، بازی کنید. ممکن است شما هر تکرار را یک موفقیت موفقیت آمیز بدانید ، اما ارزش این را دارد که کاملاً آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی را به وجود می آورد ، و قبل از اینکه بدانید احتمالاً با دنیایی کاملاً منحصر به فرد خود درگیر خواهید شد.

GeoGuessr AB

GeoGuessr

این یکی دیگر از بازی های کلاسیک اینترنتی است – GeoGuessr شما را به یک مکان تصادفی در Google Street View ، به طور بالقوه در هر کجای دنیا ، رها می کند. وظیفه شما این است که به سادگی یک پین در Google Maps قرار دهید تا مکان شما را تخمین بزند.

این بی نهایت سرگرم کننده است و عنصر تصادفی به این معنی است که هیچ دو بازی یکسان نیستند. گاهی اوقات کار در مکان شما برای شما آسان خواهد بود ، در حالی که در مواقع دیگر کاملاً تصوری ندارید.

id Software

DOOM

یک بازی کلاسیک ، منتقل شده در Adobe’s Flash p لایه و در دسترس برای بازی آنلاین – این فروش آسان DOOM است. این یکی از با نفوذترین (و سرگرم کننده) تیراندازان اول شخص در تمام دوران ها است و بازی با استانداردهای مدرن واقعاً ساده است.

چیزهای دیگری برای گفتن وجود ندارد ، فراتر از این که اگر شما هرگز DOOM اصلی را پخش نکردید ، و به خصوص اگر از به روزرسانی 2016 برای کنسول های مدرن لذت می برید ، باید امتحان کنید.

Foddy.net

QWOP

ما لیست خود را با یک بازی بسیار مشهور که اساساً خودش را معرفی می کند – QWOP ، می بندیم. شما فقط آن چهار دکمه را در صفحه کلید خود دارید که به شدت سعی در کنترل یک ورزشکار تلاش برای یک سرعت سریع دارد.

اگر هرگز پخش آن را ندیده اید ، به ما اعتماد کنید وقتی می گوییم این کار یک میلیون برابر سخت تر از آنچه که به نظر می رسد ، است. مرزی برای تماشای و رقابت با دوستان در کنار آن غیرممکن ، اما خنده دار قابل اعتماد ، قطعه ای از تاریخچه اینترنت است که همچنان می توانید هر زمان که دوست دارید به صورت رایگان امتحان کنید.

گوگل

Cube Slam

یکی از دامنه آزمایش های Chrome در Google ، Cube Slam یک تصور ساده از بازی کلاسیک Pong است – شما یک پارو را برای بازی تنیس در برابر حریفان حرکت می دهید. این یک سبک هنری ساده و ساده دارد و بازی آن سرگرم کننده و پاسخگو است.

علاوه بر این ، با پیشرفت بسیاری از مشکلات ، فضای زیادی برای پیشرفت و تمرین مهارت های خود در طول زمان خواهید داشت .

Gnat مرطوب

Wonderputt

هیچ چیز کاملاً شبیه یک گلف سریع نیست ame ، اما Wonderputt فرمول را می گیرد و آن را از طریق انتقال جالب و طراحی سطح مبتکرانه دوباره اختراع می کند. شما با یک سری حفره طولانی در دنیای در حال تکامل بازی خواهید کرد که یادآور نقاشی های Monument Valley و M C Escher است.

سرگرم کننده عالی است ، و به هیچ وجه خیلی مالیات ندارد.

MSCHF

Dino Swords

شما احتمالاً در مورد بازی دایناسورهای گوگل اطلاعاتی دارید که در آن می توانید T-Rex کوچک را کنترل کنید ، وقتی از اینترنت هستید از موانع عبور کرده و نمرات بالایی کسب کنید. شکسته است.

Dino Swords یک نسخه اصلاح شده از بازی است که توسط آژانس خلاق MSCHF و شامل سلاح های متنوعی برای جالب توجه کردن است. هنگام شخم زدن می توانید اسلحه ، شمشیر ، خفاش و سایر موارد را بگیرید تا به راحتی کاکتوس های موجود در راه خود را از بین ببرید.

آیا می توانید نمره بالایی کسب کنید؟

نوشته شده توسط راد فایل.

خرید چیت پابجی

چیت پابجی موبایل برای شبیه ساز